Umění bydlet na správném místě

Rezidence Javorová je středobodem tří nejlukrativnějších lokalit v Liberci.

Lidové Sady, kde se nachází nejhezčí ulice města zvaná Masaryčka, obklopená honosnými prvorepublikovými vilami, jedinečnými projekty a parky.

Část Harcova zvaná Horská, je známá především jako místo s nejdražšími nemovitostmi ve městě a jako vstupní brána do Bedřichova.

Ruprechtice jsou oblíbené především pro klidné rodinné bydlení na kraji města v těsné blízkosti přírody.

Umění bydlet na správném místě

Klidné místo, které si drží hodnotu

Existují lokality, kde ceny nemovitostí nikdy neklesnou a na to jsme před výstavbou mysleli.

V okolí domu máte k dispozici skvělé relaxační a sportovní vyžití. Za 5 minut pěší chůzí dojdete k Zoologické a Botanické zahradě, Lesnímu koupališti, kde je spousta tras vedoucích až ke známé České Chalupě, či Stánku Maliník. V blízkosti je dále městský bazén, Liberecká přehrada, parky, Rudolfov, Bedřichov a další oblíbená místa.

Do centra města se dopravíte autem za 3 minuty, autobusem za 5 a pěšky za 15. Cestou narazíte na spoustu kaváren a restaurací, či nákupní centrum.

Klidné místo, které si drží hodnotu

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

Rezidenci Javorová Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Javorová Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika
danlux-2
partner-kuchyne-havelka