Třípokojový byt s balkonem

07
č. bytu
2. NP
patro
3+KK
dispozice
66 m2
plocha
8,4 m2
příslušenství
SZ, SV
orientace

Příslušenství v ceně bytu
Sklepní kóje Sklepní kóje
Balkon Balkon
Parkovací stání Parkovací stání

prodáno
Mám zájem
01 Předsíň
10,9 m2
02 Pokoj
9 m2
03 Ložnice
12 m2
04 Koupelna
5,9 m2
05 WC
1,8 m2
06 Kuchyň+Obýváací pokoj
26,4 m2
07 Balkon
4,2 m2
08 Balkon
4,2 m2
Stáhnout bytovou kartu v PDF Stáhnout PENB v PDF

Máte zájem o tento byt?

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme.

Standardy bytu

Naším cílem bylo spojit moderní design s nadstandardní kvalitou použitých materiálů. Exteriér domu zdobí v posledním patře velkoformátové desky od italského výrobce. Ve všech místnostech jsou francouzská okna a disponují tmavými venkovními elektrickými žaluziemi na dálkové ovládání. Okolí domu pak zdobí architektem navržené zahrady s okrasnými keři, upraveným stromem do tvaru deštníku a nově založený trávník.

Projdete-li se interiérem, zaujmou Vás o 20 cm vyšší dveře, než bývá obvyklé (210 cm), designové kliky a kompletně zařízený interiér včetně designových svítidel ve všech místnostech. Studio Havelka využilo kuchyňské prostory na maximum a vytvořilo tak prostorné, matně bílé kuchyně s vestavěnými spotřebiči Siemens. Ze stejného materiálu se nacházejí v předsíni vestavěné šatní skříně. Ve všech bytových jednotkách jsou dva závěsné záchody (jeden v hlavní koupelně a druhý pro hosty v samostatné toaletě) a to i v bytech 2+KK.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Ve společných prostorách i okolí domu je kamerový systém s úložištěm záznamů. Video zvonek s možností připojení na wifi od firmy Hikvision považujeme v tomto standardu za samozřejmost.

Mysleli jsme i na úložné prostory, proto se v přízemí domu nachází komfortní sklepní kóje na uskladnění jízdních kol, lyží a dalšího vybavení.

 

standard-1
standard-9
standard-10
standard-3
standard-2
standard-6
standard-7
standard-4
standard-8
standard-5

Koupě nemovitostí krok za krokem

Kontaktujte makléře
Kontaktujte makléře
Rezervujte si vysněnou nemovitost
Rezervujte si vysněnou nemovitost
Podepíšeme kupní smlouvu a úschovu financí
Podepíšeme kupní smlouvu a úschovu financí
Převedeno! Nemovitost je oficiálně vaše
Převedeno! Nemovitost je oficiálně vaše
Předáváme klíče
Předáváme klíče

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

novostavba elegantního bytového domu na velmi atraktivním místě je dokončena a dotažena vč. svého okolí do detailu, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje
důraz na úsporný/ ekonomický provoz – ve spojení s komfortním příjemným podlahovým vytápěním, s el. podomítkovými žaluziemi atd.
projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, parkování na vlastním pozemku, odborně založenou zahradu atd. Na kupujícího tedy již nečekají žádné další skryté vícenáklady
projekt lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovaným architektem
moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení
vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení
nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. elegantní plně vybavené kuchyně, vestavěné skříně, elektronický zabezpečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, kamerový systém se záznamem atd.
ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi. Výborná investiční příležitost s předpokladem růstu hodnoty nemovitosti a zajímavého příjmu z nájmu.
generali

Rezidenci Javorová Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Javorová Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika
danlux-2
partner-kuchyne-havelka