Standardy

Naším cílem bylo spojit moderní design s nadstandardní kvalitou použitých materiálů. Exteriér domu zdobí v posledním patře velkoformátové desky od italského výrobce. Ve všech místnostech jsou francouzská okna a disponují tmavými venkovními elektrickými žaluziemi na dálkové ovládání. Okolí domu pak zdobí architektem navržené zahrady s okrasnými keři, upraveným stromem do tvaru deštníku a nově založený trávník. Po nastěhování prvního majitele bude dodáno vybavení na společnou zahradu, aby se dala plně využívat pro relax a volný čas.

Projdete-li se interiérem, zaujmou Vás o 20 cm vyšší dveře, než bývá obvyklé (210 cm), designové kliky a kompletně zařízený interiér včetně designových svítidel ve všech místnostech. Studio Havelka využilo kuchyňské prostory na maximum a vytvořilo tak prostorné, matně bílé kuchyně s vestavěnými spotřebiči Siemens. Ze stejného materiálu se nacházejí v předsíni vestavěné šatní skříně. Ve všech bytových jednotkách jsou dva závěsné záchody (jeden v hlavní koupelně a druhý pro hosty v samostatné toaletě) a to i v bytech 2+KK.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Ve společných prostorách i okolí domu je kamerový systém s úložištěm záznamů. Video zvonek s možností připojení na wifi od firmy Hikvision považujeme v tomto standardu za samozřejmost.

Mysleli jsme i na úložné prostory, proto se v přízemí domu nachází komfortní sklepní kóje na uskladnění jízdních kol, lyží a dalšího vybavení.

standard-1
standard-2
standard-3
standard-4
standard-5
standard-6
standard-7
standard-8
standard-9
standard-10

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí našeho zkušeného realitních makléře, který vám se vším rád a ochotně pomůže. Je tady pro Vás každý den od 8:00 do 19:00.

Rezidenci Javorová Vám přináší
developerská společnost

Rezidenci Javorová Vám přináší

Oblíbený liberecký developer moderních bytových rezidencí a rodinných domů, který stojí za vznikem například rezidence Riegrova, vila Purkyňova a řadou dalších známých projektů.

přejít na DP REAL IMMO

Partneři projektu

generali
partner-oberbank
partner-kreibich
ika
danlux-2
partner-kuchyne-havelka